Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
2 Nisan 2020

Yaşamkent Arçelik Servisi

Evlerinizde, is yerlerinizde ve yaşadığınız hemen her mekânda, beyaz eşyalarınızın herhangi birinde meydana gelen arıza o günkü bütün işinizi aksatabilmektedir. Özellikle çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, derin dondurucu ve kombi arızaları beklenmedik anlarda ortaya çıkarak işlerinizin aksamasına ve başka problemlere sebep olabilir. Arçelik marka bütün beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili Yaşamkent Arçelik Servisi hizmetinizdedir.

Servisimizin Sunduğu Hizmetler

Tüm Arçelik markalı; buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinası, çamaşır makinası, çamaşır kurutma makinası, fırın, set üstü ocak, mikro dalga fırın, kombi, su arıtma cihazı ve aspiratörlerinizde ortaya çıkan arızalar firmamız tarafında tamir edilmekte ve orijinal yedek parça desteği verilmektedir. Arçelik çamaşır makineleriniz, su alma boşaltma sorunu, su sızdırma, yüksek sesle çalışma, titreme, sıkma işlemini yapmama, bulaşık makineleri, su alamama boşaltamama, deterjanı almama, kirli yıkama, tuşların basmaması, buzdolabı ve dondurucularda soğutmama, kar yapma ve diğer her türlü Arçelik beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızda servisimizden yardım alabilirsiniz. Servisimizi arayarak arıza ile ilgili bilgi vermeniz durumunda servis elemanlarınız arızanın giderilmesi için hızlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Her türlü eski ve yeni model Arçelik markalı beyaz eşyalarınızın orijinal parçaları Yaşamkent Arçelik Servisi depolarımızda bulunmaktadır.

Yaşamkent Profesyonel Arçelik Servis Desteği

Tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınız için firmamız tarafından teknik servis desteği verebilmektedir. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde teknik ekibimiz adresinize gelerek arızanızı gidermekte her türlü parça değişimini yapmaktadır. Tecrübeli, güler yüzlü ve tam donanımlı elemanlarımız sizlerin de onayını alarak arızaya müdahale eder ve parça değişimini yapar.  Arızanın yerinde giderilmesi mümkün değilse aracımızla beyaz eşyanızı güvenli bir şeklide, servis merkezimize götürerek tamirat işlemini yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiren bir durum varsa önce sizi bilgilendirerek onayınızı alıyoruz. Değişimini yaptığımız bütün parçalar orijinal ve garantilidir.  Yaşamkent Arçelik Servisi çalışanları ve çalışma tekniklerini her geçen gün geliştirmekte ve size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam etmektedir. Kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla her türlü Arçelik beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara