Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
2 Nisan 2020

Yenikent Arçelik Servisi

Zaman zaman beyaz eşyalarda yaşanılan arızlar can sıkıcı duruma gelebiliyor. Bu nedenle garantisi birmiş olan ve yetkili servislerin ekstra daha fazla ücret talep ettiği olabiliyor. Arçelik markası ise ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir marka olmak ile birlikte bu markada da zaman zaman arızalar yaşanabiliyor. Yenikent Arçelik Servisi olarak firmamız yaşadığını bu arızlarda sizlere arıza durumuna göre uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Hizmetlerimiz arasında beyaz eşyalarınızda yaşanan arızalarda bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi hizmetler bulunuyor. Değiştirdiğimiz yedek parçalarda ve onarılan beyaz eşyalarda ise garantili olarak çalışmaktayız. Bu nedenle beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sıkıntılarda sizlere daima en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktayız.

Beyaz Eşyalarda Arıza Neden Olur?

Beyaz eşyalarda arızalar pek çok nedenden kaynaklanabilir. Elektronik kartlar yanabilir, motorda sıkıntılar yaşanabilir ya da tıkanmaya bağlı sorunlar ile karşılaşılabilir. Bu nedenle Yenikent Arçelik Servisi olarak uzman teknik personelimiz beyaz eşyalarınızı inceleyerek hangi konuda sıkıntı yaşanıyorsa bu konuda sizlere profesyonel olarak destek sağlar. Arıza durumunda kendi yöntemleriniz ile sorunu çözmeye çalışmayın. Aksi takdirde geri dönülmez hatalara neden olabilir ve bu durumda daha maliyetli giderlere sebep olabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey firmamız ile görüşerek profesyonel olarak destek almanız olacaktır. Bizimle yaptığınız görüşme sonrası en hızlı şekilde dönüş yapılır ve uzman personel tarafında hizmet verilir.

Arçelik Servisi Firmaları

Yenikent Arçelik Servisi firmaları oldukça fazladır. Ancak beyaz eşya arızalarının çözümü genellikle profesyonel olarak sağlanmalıdır. Firmamız her zaman yaptığı işin arkasında durarak sorununuzu kesin bir şekilde çözer. Gerekli bilgilendirmeler uzman personelimiz tarafından yapılır. Gelişen teknoloji ile hem eski hem yeni model beyaz eşyalarınızın tüm yedek parçaları firmamız tarafından sağlanmakta ve buna göre ücretlendirme yapılmaktadır. Sizlere daima en kaliteli hizmeti vermek için bu sektörde varlık göstermekteyiz. Ürünlerimiz garantili olduğu için yeni bir sorun yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir hizmet için mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapılarak arıza tespiti gerçekleştirilir.

Tıkla Acil Ara