Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Yenikent Siemens Servisi

Hepimizin bildiği üzere teknolojinin gelişmesiyle elektronik aletleri eskisinden çok daha fazla kullanıyoruz. İşlerimizi önemli ölçüde kolaylaştıran bu elektronik aletlerin birçoğu beyaz eşyalardan oluşur. Çamaşır ve bulaşık gibi önemli temizlik işlerini kolaylıkla halleden veya yemek pişirmemizi sağlayan bu beyaz eşyalar dönem dönem arıza yapabilirler ve bu arızalar son derece normaldir. Teknik sebeplerden veya kullanıcı hatalarından kaynaklanabilirler.

Yenikent Siemens Servisi olarak bu arızaları çözerek beyaz eşyalarınızın tekrar düzgün çalışmasını sağlıyoruz. Bu arızaların hemen çözülmesi cihazınızın kullanım ömrünün uzun olması açısından önem arz etmektedir. Biz de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Sık sık kullandığımız beyaz eşyalar bazı zamanlar arıza çıkartabilirler. Bu arızalar kullanıcı hatasından kaynaklanabileceği gibi teknik sebeplerden de kaynaklanabilir. Elektronik aletler biz genellikle farkında olmasak da hassas düzeneklerin koordine bir şekilde çalışmasıyla aktive olurlar. Bu düzenekteki en ufak bir hassaslık beyaz eşyanızda arızaya sebebiyet verebilir. Düzeneklerdeki bir kablonun zedelenmesi bile bir arıza sebebidir. Bu arızaların doğru şekilde çözümlenmesi ve tekrarlanmaması için, tespitin doğru yapılması önemlidir.

Yenikent Siemens Servisi cihazınızın arıza tespitini doğru bir şekilde yapıyor ve onarımını sağlıyoruz. Tüm arıza tiplerine ve arıza kodlarına hâkim olduğumuz için sizler için en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Arızalanmış bir beyaz eşya bize geldiğinde ilk yaptığımız cihazı gözden geçirdikten sonra arıza tespiti yapmak oluyor. Onarımın doğru yapılması için bu nokta çok önemlidir. Tespit yapıldıktan sonra ise arızalı olan parçanın onarımının mümkün olup olmadığına bakıyoruz. Parçanın onarımı mümkün ise en kısa sürede onarımını yapıyor ve teslim ediyoruz. Bazı arıza durumlarında ise onarım mümkün olmayabiliyor. Bu tür durumlar için ise yedek parça temin ediyor ve parça değişimi yapıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin hizmetten memnun kalması bizim için önemlidir ve bunun için hizmetlerimizi garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Yenikent Siemens Servisi olarak, ürününüzü teslim aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşarsınız ücretsiz bir şekilde tekrar onarım yapıyoruz.

Tıkla Acil Ara