Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Yenimahalle Siemens Servisi

Geçmişte kullanılan ve üretilen birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Günümüze baktığımızda yerine teknoloji ile birebir alakalı olan ve bilgisayarlı beyaz eşyalar çoktur. Bu eşyalarının yeni türü ya da eski türü olarak ikiye ayırabiliriz. Bu eşyaların bozulması muhtemeldir. Bu hususta beyaz eşya tamiri konusunda uzman firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Yenimahalle Siemens Servisi olarak profesyonel bir şekilde hizmet verilmektedir.

Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır. Geçmişten günümüze beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız güvenilirliğini kazanmıştır. Firmamızı tercih ederek bizleri aradığınız beyaz eşyalarınız için tüm gerekli bilgileri alabilme imkânı vardır.

Beyaz Eşya Bozulması

Durup dururken hiç bir beyaz eşya bozulmadığı gibi birçok nedenden ötürü bozulabilmektedir. Yenimahalle Siemens Servisi firmamızı arayarak müşteri hizmetlerinden beyaz eşyalarınız onarım ve bakım için müşteri kaydı oluşabilirsiniz. Firmamıza vereceğiniz tarihte evlerinize hızlı bir şekilde gelinmektedir. Firmamızda bulunan yetkili personellerimiz arızayı hızlı bir şekilde tespit etmektedir. Arızaların giderilmesi ve kullanımı kolay olan beyaz eşyalarınız için personellerimiz ellerinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Yerinde bakım hizmeti veren firmamız uzun kullanım ömrü garantisi vermektedir. Buzdolabının soğutmaması, motoru bozulması, çamaşır makinesinin kireç tutması, hortumlarının patlak olması, fırınların elektriksel arıza vermesi pişirme yapması gibi birçok nedenler bulunmaktadır.

Garantili Hizmet

Yenimahalle Siemens Servisi olarak arızalarının tamamının giderilmesi ve uzun kullanım süresinde bozulmama garantisini vermektedir. Bozulan ve arızalanan tüm beyaz eşyalarınız için uzman personellerimiz arızanın nereden kaynaklandığını siz değerli müşterilerimize anlatarak daha dikkatli bir kullanım sunmasını açısından bilgi  vermektedir. Genellikle bilgisayarlı ve programlı olan beyaz eşyalar da yanlış tuşlara basılması sonucunda arıza verebilmektedir. Dikkatli ve doğru kullanım için firmamız tarafından söylenen tüm makinelerinizin kullanımı için dikkate almanızı rica ederiz. Yanlış deterjan kullanımı hususunda da dikkat edilmesi ve makineniz için uygun temizleyici kullanmanızı tavsiye ederiz. Arızalanan parçalarınızı yerinde bakım hizmeti ile onarılmaktadır. Değişmesi gereken parçaların temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet anlayışı ile hizmet vererek müşterilerimizin tercih ettiği firma haline gelmiştir.

Tıkla Acil Ara